Výrobky

Gélové nechty aj na doma

Nechty by mali byť vždy čisté a v rovnakej dĺžke. Mnoho žien si pravidelne dopraje aj návštevu salóna, kde sa vám o vaše nechty dokonale postarajú. Alebo máte sadu na nechty doma a nebojíte sa vlastnej práce?

gél

Gélové nechty alebo lak na nechty?

Gélové nechty samé o sebe neničia nechty tak, ako to, že si ich nadpájate. Lepenie umelých nechtov na vaše má za výsledok oslabené, zničené nechty. Gél na nechty má však jednu veľkú výhodu. Gél vám vydrží na nechtoch v dokonalom stave oveľa dlhšie ako lak. Keď gél nanesiete a necháte zatvrdnúť v UV lampe, budete ich mať v rovnakom tvare a stave aj o týždeň. Pri manipulácii s gélovými nechtami musíte byť samozrejme aj o niečo opatrnejšia. Priamy náraz do nechtu vám môže spôsobiť pekné bolesti. Na druhej strane s lakom vám to nehrozí. Lak na nechty si aj oveľa rýchlejšie aplikujete. Či už preferujete gél alebo lak je na vás. No výhody gélu a niekoľko týždňový pokoj s lakovaním je zaručený.

gélové nechty

Gélové nechty aj na doma

Niekedy jednoducho nemáme v týždni jednu či dve hodiny na návštevu nechtárky. A táto návšteva sa nedá dlho odkladať. Nechty rýchlo vyrastajú a po čase už vyrastené nechty s gélom nevyzerajú príťažlivo. Preto si zaobstarajte sadu gélových nechtov. Takáto sada vám zabezpečí dokonale nechty aj z pohodlia domova. Gélové nechty si odteraz môžete robiť sama v pohodlí domova. V sade nájdete všetko potrebné na vytvorenie dokonale vyzerajúcich gélových nechtov. Kde kvalitnú sadu na gélové nechty nájdete? Na d-nails.sk. Pre tie, ktoré si chcú svoje gélové nechty robiť občas svojpomocne postačí mini sada, so všetkým čo k tomu potrebujete. No na stránke nájdete aj profi sadu, ktorá poslúži dievčatám, ktoré sa chcú gélovým nechtom venovať profesionálne. Navštívte internetovú stránku d-nails.sk a vyberte si svoju sadu gélových nechtov ešte dnes.