Výrobky

Uľahčite si manipuláciu s tovarom

Ak vo vašom podnikaní pracujete s tovarom, jeho skladovaním alebo prepravou, určite navštívte webovú stránku https://www.pkgroup.sk. Nájdete tu totiž všetko potrebné vybavenie, s ktorým bude vaša práca efektívnejšia a jednoduchšia. Sortiment PK Group obsahuje najrôznejšie typy prepraviek a prepravných boxov. Nájdete tu prepravky vhodné na prepravu mäsa a mäsových výrobkov, prepravky na ovocie a zeleninu, prepravky na pečivo a cukrárske výrobky, klasické euro prepravky, či prepravky na fľaše. Taktiež si môžete vybrať z prepraviek s rôznymi praktickými konštrukčnými prvkami.

rastliny v prepravke

Medzi tie patria napríklad skladacie prepravky, či skosené boxy a zásobníky. Pre jednoduchšiu manipuláciu s väčším počtom prepraviek, alebo ťažkých nákladov, vám odporúčame vybaviť sa podvozkami pod prepravky. Aj naozaj ťažký náklad tak presunie bez námahy aj jeden pracovník, pričom nebude ohrozovať svoje zdravie a zaťažovať nesprávnym spôsobom chrbticu. PK Group vám ponúka aj barely a sudy na rôzne použitie. Sudy aj barely majú rôzne objemy, a tak si ľahko nájdete tú správnu veľkosť podľa vašich predstáv. K sudom aj barelom sú dostupné veká, s ktorými ostane ich obsah bezpečne uzavretý vo vnútri nádoby.

prepravky na fľaše

V e-shope PK Group kúpite aj plastové smetné nádoby s obsahom 120 litrov alebo 240 litrov. Sú vybavené pojazdnými kolieskami, s ktorými jednoducho presuniete smetnú nádobu tam, kam potrebujete. Veľmi obľúbené sú pojazdové kolieska od PK Group. Rozmanitosť typov a veľkostí koliesok uspokojí aj náročných klientov. Či už hľadáte kolieska pre nábytok, nerezové kolesá, antistatické kolieska, kolieska na vozík, kolesá vhodné do vysokých teplôt alebo transportné priemyselné kolieska, v PK Group ich zaručene nájdete. Potrebujete sa poradiť ohľadom správneho výberu produktov od PK Group? Urobte tak napríklad elektronicky, na e-mailovej adrese eshop@pkgroup.sk.