Business

Vyskúšaj to

Pomaly každý druhý vzťah s niečím zápasí. Vzťahy mávajú rôzne problémy. Riešiteľné, ale aj neriešiteľné. Aj ty si to určite aspoň raz v živote riešil. Problém. Možno nevznikol tvojím pričinením, ale ty si sa naň len tak prizeral. Alebo problém, ktorý si spôsobil ty. Hádky, ktoré k ničomu nevedú. Problémy sa kopia. Nikto ich nerieši. Všetko sa posúva na vedľajšiu koľaj. Niet z takého niečoho východiska. Bezcieľne potuľovanie sa zo vzťahu do vzťahu. Tak to býva, keď si niekto myslí, že sex raz za týždeň a malá pusa raz za čas budú stačiť na udržanie trvalého vzťahu.

žena na posteli

Ak nemáš čas na to, aby si sa plne venoval svojmu vzťahu, tak si radšej zaobstaraj služby sex privátu. Tam nemusíš budovať žiadne vzťahy ani riešiť prípadné problémy. Využiješ službu a o viac sa nestaráš. Zatrtkáš si a ideš domov.

Prečo je to výhodnejšie? Byť slobodný a riešiť to radšej takouto cestou?

Ak si aj nájdeš kamarátku s výhodami, tak stále je to len žena, ktorá má svoje nálady a rôzne pohnútky. Nie vždy sa môžu zhodovať s tvojimi. Ak je to tvoja dobrá kamarátka, tak to kľudne môže dopadnúť tak, že už sa potom nebudete vedieť ani dobre porozprávať, keď si neporozumiete v tejto oblasti. Keď si porozumiete, možno sa nakoniec do teba zaľúbi a ty nie, a bude ďalší problém na svete. Potom stratíš aj dobrú kamarátku a budeš mať po chlebe. To určite nebude robiť dobrotu. A podobné scenáre sa môžu odohrať.

žabky kamošky

Neoplatí sa kaziť si svoj vzťah so známymi len na to, aby si si uspokojil svoje chute. Najlepšie je to vyriešiť takto neutrálne. Nikto o tom nebude vedieť a ty budeš mať vystarané o svoje najakútnejšie problémy ktoré ťa trápia. V súkromí, v pohodlí si vyriešiť aj svoje špeciálne chúťky, po ktorých si vždy túžil a chcel ich vyskúšať. Je to výhodný kurz. Navyše si pred svojou budúcou partnerkou alebo manželkou čistý a nemusíš sa prestať stretávať s bývalou kamarátkou s výhodami a podobne.