Výrobky

Skontroluj si svoj spotrebič- je to dôležité.

Podľa vyhlášky MPSVaR 508/2009 by mali byť všetky priemyselné objekty, školy, hotely, ale aj iné budovy, domy či byty pravidelne kontrolované a elektrické zariadenia by mali byť preskúšané, aby nedošlo k požiaru, alebo inej tragédií pre poruchu nejakého elektrického spotrebiča. Bez elektrickej energie by si hádam už málokto vedel predstaviť svoju existenciu. Potrebná nám je doma, vo firmách, pri výrobe, alebo všade tak, kde potrebujeme aspoň mať svetlo. Vďaka technickému pokroku je na trhu množstvo rôznych elektrických spotrebičov, ktoré nám uľahčujú život, alebo nám aspoň spríjemňujú atmosféru domova, či pobyt v práci.

spotrebiče

A však všetci dobre vieme, čo môže spôsobiť jeden pokazený spotrebič, alebo nesprávne pripojená elektrická energia. Či už menšie alebo väčšie úrazy, alebo materiálne škody, či dokonca straty na životoch, ktorým by sa dalo jednoducho predísť pravidelnou revíziou elektrických spotrebičov a prívodov elektrickej energie. Neriskujte a majte vaše spotrebiče v poriadku, či už kvôli vyhláške alebo nie, robte pravidelné revízie elektrických zariadení dle zariadeni do vyhlášky. V porovnaní so škodou, ktorú vám daný spotrebič môže napáchať, či už doma alebo vo firme, je cena revízie úplne nepodstatná položka počas roka pre firmu a dokonca aj pre domácnosť. Preto sa riskovať a šetriť na nesprávnych miestach naozaj neoplatí.

revízia

Preto nás radšej kontaktujte a dohodnite si s nami revíziu vašich elektrických zariadení a máte o problém postarané. My vám všetko skontroluje, prípadne poruchy ľahko opravíme. Okrem revízie vám vieme spraviť komplex služieb ohľadne elektrického pripojenia a projektových plánov, až po samotnú realizáciu a revíziu zariadení. V prípade akýchkoľvek problémov, alebo otázok s vami radi dohodneme konzultáciu a prípadnú realizáciu. Stačí nás kontaktovať na danom telefónnom čísle, alebo mailom.