Výrobky

Bodové osvetlenie

Bodové svetlo je jedno z najčastejšie využívaných osvetlení. Či už sa inštalujú žiarovky do radu, aby vytvárali líniu, ktorá môže napríklad urobiť veľmi efektné podsvietenie nejakého pristoru, alebo sa používajú samostatne. Ako samostatné sa často používajú pri znížených plafónoch ako jedno zo štýlového osvtetlenia, ktoré môže vytvárať veľmi pekné svetelné efekty. Alebo sa taktiež používa na osvetlenie nejakého tmavšieho miesta, kde nestačí klasické centrálne svietidlo. Bodové osvetlenie môžete využiť v akejkoľvek miestnosti bytu či domu, no najčastejšie sa využívajú v obývacích miestnostiach, kúpeľniach, chodbách, môžeme ich však nájsť aj v kuchyni a spálni. Bodové svetlá sú ideálnym riešením aj do kancelárií a chodbových hál v nebytových priestoroch.

bodové svetlo

Vďaka bodovým svetlám je svietivosť väčšia vo viacerých častiach miestnosti, a častokrát sú nastavené tak, že sa dajú zapínať po blokoch, alebo individuálne napríklad, keď je v miestnosti len jeden človek nemusela svietiť celá kancelária (často takéto niečo nájdete v openspace kanceláriách). Do bodového osvetlenia sa v súčastnosti najviac používajú LED žiarovky.

bodové svetlo

Obľúbenými typmi bodových žairoviek sú LED žiarovky gu10, ktoré môžete nájsť vo viacerých bielych odtieňoch (teplá biela, studená biela a pod.), a dokonca aj vo farebnej variante. Používanie LED svetiel má viacero výhod, preto väčšina ľudí siahne práve po LED žiarovke. LED žiarovky sú úspornejšie, pretože dávajú viac svetla pri menšej spotrebe elektrickej energie, dlhšie vydržia a tým pádom sú pre firmu, ale aj jednotlivca ekonomickejšie, čo v prípade firmy, ale aj osvetlenia domácnosti môže byť naozaj veľmi veľký finančný faktor. Ak rozmýšľate aj vy nad bodovým osvetlením s LED žiarovkami kliknite si na webovú stránku spoločnosti LED Produkt a pozrite si viac o ponuke a výhodách LED osvetlenia.