Business

Kúpte si vlastnú s. r. o. a podnikajte

Vedeli ste o tom, že stať sa majiteľom firmy je momentálne veľmi jednoduché? Nemusíte sa obťažovať vybavovaním jednotlivých úkonov súvisiacich so založením spoločnosti. Vďaka For One Business získate firmu rýchlo, jednoducho a bez zbytočnej byrokracie. Ponúkajú Vám totiž možnosť zakúpenia vlastnej spoločnosti. Firmy, ktoré máte možnosť odkúpiť sú založené za účelom ich následného predaja novému majiteľovi, čiže Vám. Ide o takzvané ready made firmy. Vyberte si z ponuky firiem na predaj od For One Business a začnite podnikať tým najjednoduchším spôsobom. Kúpa ready made firmy má viacero výhod.

muž s notebookom

Dostanete už založenú firmu, ktorá má vybavené identifikačné číslo organizácie, ale aj daňové identifikačné číslo. To znamená, že firma bude registrovaná pre daň z príjmov a bude zapísaná v obchodnom registri. Nákupom firmy od For One Business budete mať zmluvnú garanciu, že Vaša spoločnosť nemá žiadne záväzky. Firma bude pripravená na prevod na Vaše meno, pričom všetky potrebné dokumenty budú vypracované advokátom. Môžete si byť istý, že firmu kupujete od spoľahlivého partnera s profesionálnym prístupom a skúsenosťami. Vybrať si môžete rôzne druhy firiem, či už je to firma, ktorá nie je platcom dph alebo predaj sro platca dph cena.

úspech na grafe

Rovnako je len na Vás, či si zvolíte nákup úplne novej firmy alebo budete preferovať nákup firmy s históriou. For One Business Vám okrem predaja firiem ponúka aj službu prevodu spoločnosti. Nezáleží na tom, či sa potrebujete zbaviť nečinnej firmy alebo chcete dať Vašu firmu do konkurzu. For One Business sa o to bez problémov a rýchlo postará. Taktiež Vám pre Vašu firmu ponúkajú virtuálne sídlo. To Vám ušetrí vysoké náklady na kancelárske priestory a Vy môžete pracovať pokojne z pohodlia Vášho domova, pričom Vaša firemná adresa nebude prepojená s Vašim súkromím, ktoré si určite chcete chrániť. So službami For One Business bude Vaše podnikanie jednoduchšie a efektívnejšie.