Výrobky

Za kvalitu nemusíte míňať tisícky eur, stačí navštíviť toho správneho predajcu

Výbavu pre zdravý spánok zahŕňa sortiment postelí a matracov, ktoré prešli vývojom až do dnešnej podoby, na pulty predajní prinášajú ortopedicky a zdravotne prepracované produkty, aby sme si mohli dopriať kvalitný spánok bez následnej bolesti chrbta, hlavy alebo krčnej chrbtice, teda také riešenie, ktoré nebude finančne nákladné, ale splní účel.

Doružova sa vyspí aj váš štvornohý miláčik

Výrobcovia nábytku a doplnkov na bývanie sa rozrástli, od roku 1992 k nim patrí aj SEGUM so širokou paletou výrobkov na spanie, postele, matrace, rošty, a tiež ochranné poťahy. Ich výrobný program si môžu zákazníci pozrieť aj postelne matrace na vlastné oči v podnikových predajniach v Bratislave. Senici aj Žiline. Módne trendy zasiahli aj tento segment a vývojári pracujú na tom, aby sme sa my mohli vyspať „do ružova“ bez následných bolestí celého tela.

Na trh tak prichádzajú stále lepšie a prepracovanejšie produkty, matrace s hrúbkou až 25 cm a vysokým komfortom počas spánku, podľa kvality sa delia na pružinové a sendvičové matrace, pri pružinových je ešte možné delenie na Bonell a taštičkové matrace. Okrem správneho ortopedického prevedenia matraca je dôležité aj použitie správnych a navyše antialergických materiálov, keďže stále viac zákazníkov trpí alergiami.

Rozličné hrúbky a typy matracov

Sanitized je originálna švajčiarska pena, ktorú používa mnoho výrobcov matracov, preto je certifikovaná ako spoľahlivý produkt na výrobu matracov s antibakteriálnymi vlastnosťami. Ide o originál, takže každý produkt z výrobne firmy SEGUM je zárukou, že si nekúpite napodobeninu. V spojení s kvalitnými látkami a správnym typom máte záruku, že výrobok bude mať vysokú kvalitu, bude spĺňať zdravotné ortopedické požiadavky a navyše zaňho nemusíte minúť nehoráznu sumu, ale dostanete ho za prijateľnú cenu. Na matrace môže byť použitá studená, komfort alebo memory pena, výber je na zákazníkovi, ale ak sa neviete rozhodnúť, odborný personál v predajniach vám môže s pomôcť výberom a zároveň vám poradí, ktorý bude pre vás ten najlepší.