Business

Dajte zelenú vášmu podnikaniu

Máte našetrené alebo zarobené peniaze a rozmýšľate, že by ste sa pustili do nejakého podnikania, ale nechce sa vám začínať úplne od začiatku a baviť sa s papierovačkami spojenými s otváraním novej firmy, vybavovaním kancelárie, kupovaním kancelárskeho nábytku a všetkého, čo k začínaniu podnikania patrí? A z toho, že budete musieť sedieť niekoľko hodín a počúvať nových kandidátov na zamestnanie, sa vám už teraz točí hlava? Radšej by ste len naskočili do niečoho plne rozbehnutého a do takto rozbehnutej firmy vložili všetok svoj potenciál a nové nápady, aby firma pracovala ešte efektívnejšie a lepšie?

sro online

A aby všetko bolo podľa vašich predstáv? Mnoho podnikateľov z rôznych dôvodov dáva na predaj sro firmu. V ponuke máte naozaj veľké množstvo rôznych firiem s ručením obmedzeným s rôznym zameraním, takže je už len na vás v akej sfére by ste chceli podnikať, a aké sú vaše finančné možnosti, čo sa týka kúpy takejto sro firmy. Ak sa vám ani táto predstava nepáči máme pre vás možnosť ready made firmy, ktorá je úplne nová, ale všetky potrebné papierovačky a vybavovačky sme už vybavili za vás. Na vás je len kúpiť ju a začať s vaším podnikaním.

začni podnikať

My vám ju pomôžeme previesť a vy môžete podnikať. Môžete kúpiť úplne novú ready made firmu alebo firmu s históriou, pre ktorú z týchto dvoch tipov firiem sa rozhodnete, to už musíte zvážiť sami. Musíte posúdiť vaše možnosti, vaše vízie a rozhodnúť sa ktorý variant sa vám viac oplatí, alebo ktorá firma vás viac láka. My vám pomôžeme v kúpe oboch typov firiem sro. Stačí sa na nás obrátiť. Obrátiť sa na nás môžete taktiež s akoukoľvek otázkou ohľadne kúpi alebo predaja firiem, či právnej pomoci pri vybavovaní podnikania. Na našej stránke máte k dispozícii kontaktný formulár vďaka, ktorému nás môžete rýchlo kontaktovať. Môžete to však taktiež urobiť mailom alebo telefonicky a naši zamestnanci vám radi poskytnú všetky potrebné informácie ohľadom vášho biznisu.