Výrobky

Upratovanie v plno prúde

Vítajú vás upratovacie služby Poprad, ktoré vám zaistia dôkladné čistenie a upratovanie tam, kde to potrebujete. Radi vám vyhovieme vo všetkých smeroch a vaše priania zmeníme na realitu. Tím našich pracovníkov, našej upratovacej čaty pracuje denne, čo znamená víkendy a sviatky nevynímajúc. Pracujeme v ranných aj večerných hodinách. Práve a presne tak, ako vám to vyhovuje. Vieme sa prispôsobiť vášmu časovému harmonogramu a vyčistiť vašu domácnosť, kanceláriu, verejné priestory kedykoľvek vám to vyhovuje a je v súlade s vašim časovým nastavením.

vyčistíme aj vašu kúpeľňu

V domácnostiach poskytujeme kvalitné služby, kde patrí utieranie prachu, vysávanie, umývanie podláh. V prípade potreby sa vieme dohodnúť aj na umývaní okien či tepovaní kobercov. Na jednotlivé úkony máme prispôsobené technické pomôcky ako aj čistiace prostriedky, ktoré si dovezieme na miesto výkonu práce. Takže sa o nič nestaráte, nepotrebujete zabezpečovať žiadne vybavenie pre daný proces. Po pár hodinách práce sa môžete tešiť z čistoty a sviežosti v danom prostredí.

čistota a sviežosť vo vašej kancelárii

Ako postupovať v prípade záujmu? Na našej internetovej stránke nájdete kontaktné údaje. Môžete nás kontaktovať telefonicky aj prostredníctvom mailu. V prípade záujmu sa môžeme dohodnúť na pravidelnom ako aj na jednorazovom upratovaní daných priestorov.

Okrem domácností sa venujeme upratovaniu kancelárskych priestorov ako aj verejných priestranstiev v rôznych zariadeniach či upratovaniu spoločných priestorov v bytových domoch. Potrebujete upratať na stavbe alebo po sťahovaní? Žiadny problém. Naša upratovacia čata je pripravená pomôcť vám a zanechať dané miesto dokonale čisté a upratané. O kvalite našich služieb vypovedajú výpovede našich spokojných zákazníkov.

Netrápte sa tým, že vám pri vašich povinnostiach nezostáva čas a energia na upratovanie, že nezvládate všetko tak, ako by ste chceli alebo ako by to zvládol superhrdina vo filme. Sme tu práve pre vás, aby sme vám uľahčili váš život.