Výrobky

Schoeller Allibert ako synonymum trvácnosti

Spoločnosť Schoeller Allibert ponúka na svojej internetovej stránke množstvo zaujímavých produktov, pričom každý z nich má niekoľko variácií. Neváhajte navštíviť ich internetovú stránku, ktorá je plná širokého spektra ponúkaných výrobkov za bezkonkurenčne nízke ceny, ktoré vás dozaista okúzlia. Vďaka jednoduchému filtrovaniu dokážete ešte rýchlejšie nájsť presne to, čo hľadáte. V prípade, že potrebujete nechať poradiť, neváhajte ich telefonicky kontaktovať, prípadne spoločnosti napísať email alebo navštíviť 1 z pobočiek, ktoré sú po celom svete, pričom najviac z nich je v Európe a taktiež v našich susedných štátoch.

ibc

Zamestnanci tejto spoločnosti sú vám plne k dispozícii a radi vám pomôžu vybrať produkt podľa podmienok, ktoré si kladiete a podľa vašich osobných preferencií a špecifík, ktoré zadáte. 1 z ponúkaného sortimentu sú aj veľkoobjemové plastové kontajnery, ktoré sú vyrábané z vysoko pevného a dlho trvácneho materiálu, a tým pádom sú uspôsobené do ťažkých podmienok, ktoré ich môžu čakať v priemysle, ale taktiež i v exteriérových podmienkach. IBC kontajnery sú plastové nádoby určené predovšetkým na prepravu, skladovanie a manipuláciu kvapalín.

ibc

Sú vyrábané tak, aby dnu neprepúšťali žiadnu inú látku, prípadne plyn, ktorý by mohol reagovať s obsahom tohto kontajnera. Spoločnosť navyše počíta aj s tým, že tieto kontajnery si nemusia kupovať len iné podniky a priemysly, ale taktiež aj fyzické osoby, ktoré tieto kontajnery budú využívať v exteriérovom prostredí, ktoré je veľmi náročné na podmienky, a teda tieto kontajnery budú vystavené pravidelným zmenám. Tieto zmeny sa týkajú zmien vlhkosti a teplôt. Po predaji budú musieť znášať slnečné svetlo, odolávať krúpam, dažďu, mrazu, ľadu, poveternostným podmienkam a podobne. Až v takýchto situáciách sa skutočne preverí ich kvalita a materiál použitý pri ich výrobe.