Business

S.r.o. na kľúč – povieme Vám ako to funguje

Stojíte na štarte Vášho podnikania a rozmýšľate akú formu bude mať? Stojíte pred neľahkou úlohou a čaká Vás ešte veľa práce. Alebo aj nie, čo takto využiť službu s.r.o. na kľúč. Vytvorenie a registrácia spoločnosti s ručením obmedzeným je pomerne zdĺhavejší proces. Musíte sa pripraviť na príjemnejšie a menej príjemné povinnosti. K tým pozitívnym patrí vymyslenie obchodného mena. To by malo byť výstižné, jednoduché a ľahko zapamätateľné. Urobíte si jasno v predmetoch podnikania. Pred tým než sa pustíte do zarábania peňazí by ste mali vedieť aké služby alebo tovary budete prezentovať svojim klientom.

Moderná doba ponúka moderné riešenia

K zviditeľneniu svojej firmy môžete prispieť aj prestížnou adresou, na ktorej bude Vaša obchodná spoločnosť sídliť. Potom prichádzate k vážnejším témam ako je administratíva a návšteva úradu, za účelom vybavenia živnosti. Po zápise do Obchodného registra môžete začať vykonávať podnikateľskú činnosť. Nie každý je však stotožnený s neustálim behaním po úradoch, právnikoch a dohľadávaním informácií k danej tematike. Je to otrava ktorá vyvoláva negatívne myšlienky a nechuť vôbec začať a často teda najlepšie nápady končia v zásuvkách zapadajúce prachom. Je to škoda. Pre tých pohodlnejších, efektívnejšie založených a ľudí vážiacich si svoj čas s psychické zdravie je tu možnosť B.

Váš projekt si zaslúži uzrieť svetlo sveta

Práve pre tých je tu možnosť B! – S.r.o. na kľúč, ready to made či s.r.o na predaj

Jednoducho a efektívne – svoju budúcu spoločnosť s ručením obmedzeným si proste kúpite. Tu je pár dôvodov prečo:

– s.r.o. sa predávajú overené, nečakajú Vás žiadne nepríjemné prekvapenia

– firmy predávajúce obchodné spoločnosti majú právne zastúpenie, nebudete teda musieť presedieť hodiny u právnika pri príprave podkladov

– viete na čom ste, žiadne skryté poplatky nečakajte, suma ktorú Vás to bude stáť je jasná

– keďže s.r.o. ktorú by ste kupovali je už založená odpadá Vám povinnosť návštevy úradov – IČO a DIČ je už pridelené

– podmienky kúpy sú jasné a odkomunikovať si ich môžete aj prostredníctvom telefónu či mailu

– konať za s.r.o. môžete vo väčšine prípadov hneď po podpise zmluvy

– rýchlosť, jednoduchosť, menej starostí s úradmi, právnym zastúpením a Obchodným registrom

Nie je to nič zložité a zvládne to každý. Vybavenie s.r.o. naozaj v dnešnej dobe nie je problémom. Vďaka variabilite možností je Vaše podnikanie na najlepšej ceste. Kde je dopyt, tam je ponuka a my žijeme v konzumnej dobe priatelia. V dobe kedy je obchod otvorený všetkým nápadom a ich realizácia už nie je v nedohľadne. Stačí iba správne začať.