Výrobky

Nízkoenergetický dom

Nízkoenergetický dom je dom budúcnosti. Mnohí to už vedia a tak aj na Slovensku začínajú vyrastať nizkoenergetické domy ako huby po daždi. V súčastnosti kedy ide elektrická energie rapidne hore, sa mnoho ďalších Slovákov rozhoduje práve pre nízkoenergetický dom v porovnaní s klasickým rodinným domov, ako to bolo niekedy. Nízkoenergetický dom musí spĺňať určité štandardy a normy, aby sa mohol kategorizovať ako nízkoenergetický. Jednou z nich sú aj termoizolačné vlastnosti okien a dverí, ktoré sa nachádzajú v dome. Jednou z ideálnych možností termoizolačných okien a dverí pre nízkoenergetické domy sú hliníkové systémy Aluprof MB- 86 SI, ktoré ponúka firma LM Mont vo svojej ponuke hliníkových okien a dverí.

dom

Tento typ systému je prvým konštrukčným systémom okien a dverí, ktorý využíva termoizolačný kremičitý aerogél vyplnený netkanou textíliou, čím dosahuje perfektné termoizolačné vlastnosti. Okrem toho vysoká pevnosť profilu umožňuje konštrukciu okien a dverí na mieru dokonca aj vo väčších rozmerov, ak sa rozhodnete pre presklenú časť steny, alebo dverí na terasu. Na internetovej stránke firmy LMMont sa dozviete všetky potrebné tepelnoizolačné ale aj iné informácie ohľadne hliníkového systému Aluprof. Možnosti vzhľadu profilov, ale aj možné riešenia samotnej inštalácie tohto hliníkového systému.

dom

V referenciách si tiež môžete pozrieť hotové stavby, ktoré spoločnosť realizovala, aby ste mali ukážku, ako približne bude vyzerať tento systém na hotovej stavbe. Pre ďalšie informácie ako aj cenovú kalkuláciu, neváhajte kontaktovať zamestnancov našej spoločnosti, ktorí s vami prejdu všetky potrebné detaily a možnosti riešenia a vytvoria vám cenovú kalkuláciu aj grafický návrh pre váš nízkoenergetický, ale aj iný typ stavby. Môžete nás kontaktovať mailom alebo telefonicky, telefónne číslo aj mailový kontakt nájdete taktiež na stránke firmy.