Výrobky

Obrovský výber firemných darčekov

Ste majiteľom firmy a radi by ste si urobili promo prostredníctvom drobných darčekových predmetov? Najväčší výber firemných promopredmetov nájdete v e-shope, ktorý je dostupný na webovej stránke www.promodarceky.sk. Ide o špecialistu na výrobu reklamných predmetov Promodarceky.sk. Medzi najobľúbenejšie reklamné predmety patria jednoznačne perá s potlačou loga vašej firmy. Perá sa totiž využívajú denne, takže nejde o žiadny nepraktický darček, ktorý by ostal odložený a zabudnutý v šuflíku. Objednať si môžete rôzne druhy pier, ako napríklad kovové, plastové, hliníkové, ale aj zaujímavé bambusové perá.

hrnček s logom

Rovnako praktický promodarček je aj hrnček. Pre aktívnejších zamestnancov, klientov, či priateľov vám odporúčame využiť možnosť vlastnej potlače športových fliaš. Veľmi populárne sú momentálne aj cestovné hrnčeky, ktoré sú s obľubou využívané na pracovných cestách, dovolenkách, ale aj na cestou do zamestnania. Ak by ste chceli, aby bola vaša firma spájaná s ekologickým prístupom k životnému prostrediu a zároveň by ste si chceli urobiť reklamu, určite si objednajte nákupné tašky s potlačou názvu, či loga vašej firmy. Ide o veľmi praktický darček pre kohokoľvek.

písanie perom

Ak je vašim cieľom pôsobiť moderne, zvoľte si za promodarček niektorý predmet z kategórie elektronika. Nájdete tam produkty ako slúchadlá, USB kľúče, myši k notebookom, powerbanky, nabíjačky, meteostanice, bluetooth reproduktory, ale dokonca aj inteligentné hodinky. Nemali by ste zabúdať ani na deti. Tie môžete obdarovať firemnými pastelkami, voskovkami, školskými púzdrami na perá, strúhadlom, geometrickou súpravou, setom na kreslenie, vyfarbovacím vakom, lietajúcou vrtuľkou, detským cestovným hrnčekom, plyšovým medvedíkom, či plyšovou hračkou s dekou. Je len na vás, ktorý darčekový predmet si zvolíte za ten, čo bude reprezentovať vašu firmu. S nákupom v Promodarčeky.sk budete určite spokojní. A navyše pri nákupe nad 65€ neplatíte za dopravu vašej objednávky.