Výrobky

Materiály, ktoré sú odolné a kvalitné budú dlho slúžiť svojmu účelu

Každá budova, ktorej nevyhnutnou súčasťou sú okná a dvere, má tieto uzávery vyriešené na základe projektu, v ktorom sa udáva typ, štýl či materiál, z ktorého sú vyrobené. Ešte stále je žiadané drevo, ale postupom času sa do popredia dostali na udržiavanie menej náročné materiály, a tým je plast a hliník. Finančne menej nákladný je plast, no netreba kvalitne plastove okna sa báť nekvality, pretože roky vývoja sa odzrkadlili aj vo výrobe plastových okien a dverí a dnes sú na trhu produkty, ktoré na pohľad nie je ľahké odlíšiť od hliníkových profilov. Plastové okná sú tak kvalitným výrobkom, ktorý svoju funkciu bude plniť dlhé roky bez nutnosti servisu.

Rozličné typy okien sa dajú zjednotiť

Pri veľkých investíciách do bývania treba myslieť aj na túto položku, pretože kvalitné okná dokážu dokonalo utesniť priestory bytu či domu, čím neuniká teplo smerom von a ekonomicky je to veľmi výhodné. Šetrenie energie je na programe dňa, v súčasnosti sa o tom veľa hovorí, a tak by sme na to mali myslieť pri výbere nových okien.

Od spoločnosti LM-MONT máte možnosť objednať si rozličné kvalitné systémy pre plastové a hliníkové okná a dvere, v plastovom prevedení sú to typy VEKA a DECEUNINCK. Systémy majú prepracované otváranie, sú vhodné do moderných priestorov s progresívnou architektúrou. Plastové rámy sú vhodné aj na zasklievanie trojitým sklom a viac, ktoré sa stále častejšie vyskytujú aj na našom trhu.

Rozmery okien môžu byť aj takéto

Kvalitu plastových okien, ich nový dizajn a funkčnosť je možné otestovať iba ak si ich zabezpečíte na svojej nehnuteľnosti a budete ich dlhý čas používať. Okrem bieleho vyhotovenia sa dajú plastové rámy prispôsobiť aj drevenému dekoru, aby si ich mohli osadiť aj zákazníci, ktorým sa tento typ páči. Cenové ponuky vypracujú firmy spotrebiteľom na požiadanie na jednotlivý projekt, lebo je nutné v nich zahrnúť všetky špecifiká, vyžadujúce osobitný postup pri výrobe či montáži.