Business

Luxusné híčkanie

Vyhľadávajte a navštevujte aj vy nuru masáže. Je to typ masáží, ktorý spadá pod podstatne známe erotické tantrické masáže pochádzajúce z Indie. Nuru masáže sú obsahom identické s tantrickými masážami, ved koniec-koncov práve pod ne aj spadajú. Medzi tantrickými a nuru masážami je však jeden podstatný rozdiel, ktorý robí z nuru masáží zas niečo extra. Pri nuru masážach je využívaný špeciálne pripravený gél, ktorý dal tejto masáži pomenovanie. Nuru gél je hmota bez charakteristickej vône či farby, ktorý je vyrábaný zo špeciálneho druhu morských rias.

maaáže

Tento gél je vyrábaný špeciálne pre tento účel erotických nuru masáží. Tento gél si masérka rozotrie po svojom tele a prostredníctvom pohybov a dotykov ho prenesie aj na telo svojho zákazníka. Tým sa vytvorí medzi dvomi telami kĺzavá vrstva, vdaka ktorej je proces a priebeh nuru erotickej masáže ešte zvodnejší a podmanivejší. Nuru masáže môžete rovnako ako im príbuzné masáže erotického charakteru vyhľadávať v tantrických masážnych salónoch, a to aj u nás na Slovensku. Nie je teda potrebné kvôli nim cestovať nikam do zahraničia a vychutnať si ich môžete hned v niekoľkých lokalitách našej republiky.

masáž

Najviac vyhľadávané masážne tantrické salóny sa nachádzajú práve v našom hlavnom meste. Bratislavské tantrické masážne zariadenia prekypujú tantrickými erotickými masážnymi programami, spomedzi ktorých si určite vyberiete. Takého masážne salóny sú skutočnou oázou pokoja, ktorá vám pomôže nachvíľu vypnúť a akoby sa odpútať a odosobniť od sveta vôkol vás, ktorý vás každým dňom zaťažuje. Pri vstupe do luxusného tantrického salóna budete mať pocit, ako keby sa čas na nejakú dobu zastavil a vy si môžete nerušene vychutnávať híčkanie vlastného tela. Presvedčte sa o týchto slovách sami a rezervujte si svoj tantrický masážny program ešte dnes.