Výrobky

Kvalita pitnej vody

Čo vlastne viete o kvalite vody, ktorú dennodenne používate vo vašej domácnosti? Spoliehate sa, že je voda v poriadku, alebo ste si dali vodu otestovať? Ak vás kvalita vašej vody zaujíma, no nechcete vyhadzovať množstvo peňazí za zdĺhavé laboratórne testovanie, zbystrite, prosím, pozornosť. E-shop VODASERVIS vám totižto ponúka veľmi lacný domáci test vody. Vďaka tomuto rozboru vody sa dozviete hneď niekoľko podstatných informácií, a to do 60 sekúnd. Domáci test vody vyhodnotí, aké je pH vody z vodovodu, koľko dusičnanov a dusitanov vaša voda obsahuje, koľko je v nej prítomného chlóru a vyhodnotí aj úroveň jej tvrdosti.

pitná voda

S týmito informáciami viete následne pracovať. Podľa zistených hodnôt si môžete upraviť vodu tak, aby bola kvalitnejšia a zdravšia. V obľúbenom e-shope VODASERVIS nájdete rôzne kvalitné produkty na domácu úpravu studničnej, pitnej, ale aj bazénovej vody. Veľkým pomocníkom sú zmäkčovače vody, vďaka ktorým aj z tvrdej vody urobíte mäkkú. Za to sa vám poďakuje nielen vaša pleť a vlasy, ale aj spotrebiče a v neposlednom rade chrbtica, ktorú si ničíte pri neustálom náročnom čistení vodovodných batérií. Ďalšou obľúbenou kategóriou produktov sú jednoznačne produkty určené na dezinfekciu vody.

limonáda

Momentálne naberajú na popularite UV lampy na dezinfekciu vody. Vynikajú v tom, že na vyčistenie vody nemusíte používať chemikálie. UV žiarenie vás spoľahlivo zbaví všetkých baktérií, vírusov a mikroorganizmov. Voda tak bude bezpečná na pitie. Čo však v prípade iného druhu znečistenia vody, a to pevnými časticami? Aj s tým vám VODASERVIS hravo pomôže. Vyberte si zo širokej ponuky rôznych filtrov na vodu, ktoré zachytia aj tie najmenšie nečistoty. V prípade, že vlastníte prevádzku, či pracujete v kancelárii, môžu vás osloviť moderné https://www.microsoft.com/sk-sk/mic/press-2017-09-25.aspx výdajníky vody. S výdajníkmi vody od e-shopu VODASERVIS zabezpečíte pitný režim pre seba, ale aj vašich zamestnancov.