Dovolenka

Dovolenka na ostrove Kos

Zatúžili ste spoznať novú krajinu? V cestovnej agentúre sa vám zapáčil práve ostrov Kos? Čím je práve tento grécky ostrov taký obľúbený? Ak máte radi prechádzky po plážach, chcete vidieť more alebo zatúžili ste len tak po regenerovaní svojho tela, práve tento ostrov vám toto umožní. Nechajte sa unášať vlnami ostrova Kos. Na ostrove Kos nájdete prenádhernú prírodu, pláže, očarujúce dedinky ale aj rôzne historické pamiatky. Na tomto ostrove je stále zelená príroda. Mnohí ho nazývajú aj záhradou Egejského mora. Ostrov kos sa nachádza v Grécku. Na tomto ostrove žilo mnoho známych osobností, akým je boh zdravia a lekárstva Asklepio či Hippokrat.

 

relax na ostrove

 

Nájdete tu veľa rôznych pamätihodností, ktoré môžete sledovať a vychutnávať si ich čaro nepretržite počas celej vašej dovolenky. Ostrov Kos je očarujúci pre mnohých turistov. Hovorí sa, že je to jedno z najkrajších miest, ktoré sa tiahne po pobreží. Na tomto ostrove nájdete aj množstvo prameňov, ktorých niektoré obsahujú termálnu vodu až s teplotou šesťdesiat stupňov Celzia. Termálne vody a pramene majú vynikajúce liečivé účinky na náš organizmus, a práve pre to sa stal ostrov Kos tým najvyhľadávanejším u množstva ľudí, ktorí sa chystajú na svoju dovolenku. Voda z prameňov má vynikajúce účinky na cievny systém a aj na ochorenia rôznych svalov. Ak radi sa túlate po nočnom meste alebo uličkách na ostrove, odporúčam vám navštíviť množstvo taverien, obchodov, reštaurácií.

 

pláž

 

Vyskúšajte rôzne letoviská, napríklad Marmari, Psalidi, malý prístav Mastichari, letovisko Lambi. Vyskúšajte sa ubytovať v hoteloch, napríklad Eurovillage Achilleas, Marebello Beach Resort, Smy Kos Beach and Splash, Atlantis či napríklad v Ammos Resort. Tieto hotely sú najznámejšími a najluxusnejšími na ostrove Kos. Ponúkajú vynikajúce služby, ktoré určite využijete a oceníte práve na vašej vysnívanej dovolenke. Ostrov Kos je plný krásnej prírody, množstva obchodov a historických pamiatok. Navštívte ich už teraz tento rok na vašej vysnívanej dovolenke a užite si neskonalú krásu tohto úžasného ostrova.