Výrobky

Výhodná kúpa pre všetkých

LED reflektory pre každodenné využitie. S nami sa môžete vybaviť reflektormi, s ktorými nebudete ľutovať ich kúpu ani o niekoľko rokov. Pokiaľ chcete nájsť LED reflektor, ktorý bude najviac vyhovovať Vašim požiadavkám, tak práve v našej ponuke nájdete najrôznejšie LED reflektory, z ktorých si určite vyberiete aj Vy. Na výber máte z niekoľkých veľkostí, tvarov aj farieb a taktiež aj intenzít ich svietenia. Nech už sú Vaše plány na využitie akékoľvek, tak u nás neexistuje model, ktorý by neuspokojil Vaše požiadavky a nároky. LED reflektor 100W môže už o pár dní spoľahlivo slúžiť aj Vám na každodennej báze úplne bez problémov. Osvetlenie miestností, či exteriérových plôch je skoro neuveriteľné.

svetlo

Svietivosť týchto reflektorov je sto percentná aj po rokoch používania, preto tak veľa ľudí dôveruje našim produktom. Výborné produkty, ktoré predbehli svoju dobu si môžete zakúpiť priamo u nás na e-shope za lákavé ceny, pričom pomer cena a kvalita nemajú na našom trhu žiadneho konkurenta. Okrem sto wattových reflektorov u nás samozrejme môžete zakúpiť aj reflektory iných výkonov, ktoré si môžete vyberať podľa požiadaviek a využiteľnosti. S praktickým LED reflektorom vďaka ich vysokému výkonu ožiarite širokú plochu ale zároveň vďaka LED technológií ušetríte na energiách omnoho viac než pri bežných reflektoroch. Výpočet ročnej úspory si môžete jednoducho vypočítať na naše kalkulačke, ktorú nájdete v našom e-shope pri každom predávanom produkte.

reflektor

Praktické využitie spočíva aj v tom, že si naše reflektory môžete zavesiť či postaviť kdekoľvek sa Vám to práve zíde. Oceníte to najmä v malých priestoroch, kde by Vám zbytočne veľké reflektory len zavadzali v ceste. Takto si ich môžete zavesiť na stenu pod uhlom, ktorý Vám bude najviac vyhovovať pri práci. Mnoho pozitívnych vlastností presvedčí každého zákazníka pri výbere toho najvhodnejšieho predajcu. S nami ušetríte pri nakupovaní a zároveň aj počas využívania našich produktov.