Výrobky

Tantra masáž pre začiatočníkov a senzuálne praktiky pre skúsenejších

Dnešné masážne salóny a najmä tie v našom hlavnom meste, vám dokážu poskytnúť širšiu ponuku, než len tú klasiku. Populárnou sa stáva napríklad tantrická masáž, ktorá je z viacerých hľadísk exotickejšia a možno povedať, atraktívnejšia. Tá totiž nepracuje len s určitými bodmi nášho tela, ale má za úlohu pracovať s našou fyzickou, emočnou a sexuálnou energiou.

  • Teda s našou ľudskou podstatou ako s celkom a s jeho dôležitými životnými súčasťami.

silueta, slnko

To znamená, že nemalá pozornosť sa tu musí venovať aj tretiemu bodu, akou je práca s našou sexualitou, čo so sebou prináša postupy, ktoré pôsobia ako erotic massage, čím sú pre mnohých určite atraktívne. Samozrejme mieru senzuality, resp. intenzity senzuálnych dotykov si určuje sám zákazník, takisto ako má možnosť vybrať si z pomerne širokej ponuky praktík. Nie vždy je širšia ponuka služieb pravidlom, ale v našom hlavnom meste určite nájdete tantra salóny s bohatou ponukou.

Ponukou, ktorá je vhodná ako pre začiatočníkov a pre tých, čo cítia úvodný ostych a potrebujú sa s celým postupom lepšie zoznámiť, tak aj pre tých, čo už sú s tantrou veľmi dobre zoznámení a hľadajú silnejší pôžitok ako napr. senzuálnu body masáž. Tá spočíva v tom, že masérka okrem svojich rúk používa svoje nahé telo, ktorým sa senzuálne dotýka toho vášho. V prípade záujmu môže byť body massage vzájomná a prichádza pri nej k príjemnému treniu tela o telo, k čomu sa používajú špeciálne kĺzavé oleje.

ženská postava, mystické

Na druhej strane pre tých, čo sa chcú zoznámiť s tajomstvom tantry a spoznať jej liečivé a pozitívne účinky pekne od základu, je vhodné skúsiť najskôr classic tantru, teda tú klasickú, ktorá používa špeciálne senzuálne dotyky rúk po celom tele a dodávateľkou energie je aj v tomto prípade masér/ka s dostatočnými skúsenosťami, čo má pre vás prichystanú svoju originálnu a príjemnú techniku.