Výrobky

Sklo na sprchovacom kúte

Kúpeľňu nezariaďujete moderne len pre to, aby ste okúzlili svoju návštevu. V kúpeľni si každý večer môžeme dopriať chvíľku oddychu v podobe horúceho kúpeľa alebo sprchy. Na to však potrebujete aj štýlový, dobre vyzerajúci sprchovací kút.

Moderný sprchovací kút.

Dnes už vôbec nie sú moderne sprchovacie kúty s vaničkou a otváracími dverami, aké sa osádzali v minulosti. Dnešný sprchovací kút sa už na seba takmer ani nepodobá. Prakticky nie je použitá žiadna vanička a v celej kúpeľni je iba dlažba. Áno sprchovací kút pozostáva iba z dlažby, ktorá musí byť samozrejme správne prispôsobená odtoku vody. No aby vám voda nešpliechala po celej kúpeľni, používa sa moderný kúsok a tým je sklenená zástena.

sprchovací kút

Sklenená zástena.

Ako už z názvu vyplýva, sklenená zástena je veľký kus skla, ktorý sa používa najmä na vytvorenie sprchovacieho kúta, aby sa voda pri sprchovaní nedostala do celej kúpeľne. Takisto je možné použiť sklenenú zástenu aj na niektoré druhy vaní. Výhodou sklenenej zásteny lmmont.sk je, že si ju môžete prispôsobiť svojim potrebám. Môžete si dať sklenenú zástenu vyrobiť na mieru a získate tak sprchovací kút podľa svojich požiadaviek. Rozmer, aj typ skla je len vaša voľba. Sklo, z ktorého sa vyrába sklenená zástena je bezpečnostná a tvrdené sklo je takmer nerozbitne.

sprchovací kút

Sklenená zástena https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-sprchove-kuty/sprchove-zasteny/ je skutočne mimoriadne moderný prvok, ktorý by vo vašej kúpeľni nemal chýbať. Z vašej kúpeľni tak vytvoríte miestnosť, ktorú nikto nebude chcieť opustiť a sprchovací kút vam bude závidieť každý.S výberom sklenenej zásteny vám ochotne pomôžu odborníci na internetovom obchode lmmont.sk. Na stránke sa dozviete o možnosti sklenených prvkov do domácnosti, ale aj iných moderných dizajnových vychytávok oveľa viac. Navštívte aj vy internetový obchod lmmont.sk a zadovážte si svoj luxusný sprchovací kút ešte dnes.