Business

Rutina a nuda

Pociťujete, že vo vašom vzťahu začína byť nuda, stáva sa z neho rutina a to aj po tej intímnej stránke? Dnes sme si pre vás pripravili tipy na lepší nitra sex, ktoré určite oceníte a možno sa nimi aj inšpirujete.

Sex na iných miestach, než len doma

Čo tak svoje sexuálne zážitky trochu skúsiť ozvláštniť? Aj na iných miestach sa dá robiť sex a nemusí to byť nutne u vás doma. Môžete si pokojne vyraziť niekam na dovolenku, predĺžený víkend, alebo wellness a verte mi, že to vám bodne ako soľ. Načerpáte novú energiu a dobijete baterky.

sex

Erotické hračky – aj erotické hračky vám pomôžu v tom, aby vaše sexuálne zážitky boli pestrejšie. Skúste si napríklad zaobstarať vibrátor, alebo nejakú vec, ktorá vás bude vzrušovať a uspokojovať a partner sa pokojne do vašich spoločných hier môže zapojiť.

Pokiaľ sa vo vzťahu nudíte, skúste to svojmu partnerovi povedať, komunikovať o tom. Najdôležitejšia je práve komunikácia a to, aby to ten druhý vedel, to je jednoducho základ. Keď nebudete komunikovať, spôsobí to celkom veľké problémy. Vy v sebe budete dusiť to, že sa vám niečo nepáči a potom sa to môžete prejaviť aj na vašom vzťahu a to určite nechcete. Snažte sa preto robiť všetko, aby toto nenastalo a problémy so svojim partnerom vyriešiť.

sex

Sama viem o čom hovorím, tiež sa mi pár vecí ohľadom intímností s partnerom nepáčilo, ale povedala som mu to a on si to zobral k srdcu a zmenil ich. A práve toto je pre mňa to najcennejšie – že na to partner nekašle, ale zaujímajú ho moje pocity a to, ako sa cítim, čo prežívam a či by sa dalo niečo vylepšiť. Samozrejme, ak by sa niečo nepáčilo jemu, tiež by som si to vzala k srdcu a začala to riešiť, urobila by som úplne to isté a to je pravda. Milujem ho a som s ním hrozne veľmi šťastná a dúfam, že nám tá naša láska vydrží navždy, je to moje prianie.. tak snáď sa vyplní…