Business

Obnovte svoju vnútornú harmóniu s Tantra diamond Bratislava

Ak ste už vyskúšali všetky možné spôsoby oddychu a nič vám nepomohlo, je načase vyskúšať, čo s vami spravia naše tantrické masáže. V centre Bratislavy nájdete náš salón, ktorý vás nabije novou energiou. Spoločnosť vám budú robiť profesionálne školené masérky, ako aj príjemná tantrická hudba. Všetko v našom salóne je nastavené tak, aby bol prvoradý váš oddych. Mnohí nás označujú aj ako „oázu pokoja“. Tantrická masáž prináša jedinečný spôsob relaxácie, ktorá prebieha v príjemnej atmosfére pomocou dotykov na rôznych aj intímnych častiach tela.

príjemná atmosféra masáže

Charakter prostredia a tantrické masáže vás dokážu uvoľniť natoľko, že zabudnete na svet vonku. Tantra Bratislava vám priamo v hlavnom meste poskytne uspokojenie a príjemne strávené chvíle, vďaka ktorým sa budete cítiť uvoľnení a znovuzrodení. Naše senzuálne masáže Bratislavatantra v Bratislave sú veľmi obľúbeným spôsobom relaxácie žien i mužov. Tantrická masáž vám odhalí tajomstvo vášho tela. Nezabúdajte, že tantrická masáž neznamená sex. V našom salóne neposkytujeme žiadne sexuálne služby. Aby ste mali radosť z chodenia k nám, po tretej návšteve vám na naše tantrické masáže a masáž lingamu ako stálemu klientovi dáme doživotnú zľavu.

Ako u nás prebieha tantrická masáž?

Po tom, ako si online vyberiete masérku, vás hneď po príchode do nášho salónu bude čakať príjemná atmosféra a vaša vyvolená. Tantrická masáž je u nás vykonávaná nielen šikovnými, ale aj krásnymi a milými masérkami. Samozrejmosťou je čaj alebo káva na ešte výraznejšie povzbudenie zmyslov. Pri programoch Special tantra, Magic tantra a Couple tantra vám ale radi ponúkneme aj víno alebo sekt. Po krátkom zoznámení sa vás čaká to, kvôli čomu ste tu – tantrická masáž a dokonalé uvoľnenie. Dôležité je sa predtým prezliecť do sárongu (kus látky, ktorý v ázijských krajinách nosia ženy aj muži ako sukne). Nezabúdajte, že tantrické masáže si vyžadujú 100 % hygienu, preto vás prosíme o to, aby ste sa pred masážou umyli v našej sprche.

Pomôcky na masáž

Keď sa senzuálna masáž skončí, necháme vás oddýchnuť a naplno nasať všetky zážitky. Potom vás opäť čaká sprcha a milý darček, ktorým vám poďakujeme za vašu návštevu.

V Indii vyjadrujú ľudia úctu práve slovom „namaste“, ktoré znamená vyjadrenie úctyhodného pozdravu. Ide o spojenie dlaní v oblasti srdca, pričom jeho účelom je zjednotiť telo a myseľ do jedného celku. Týmto rituálom prejavujeme úctu k sebe navzájom a zahŕňame ho do našej tantrickej masáže, aby sme vám priniesli úplný zážitok a harmóniu. Uvoľnite sa a doprajte si jedinečný zážitok tantrickej senzuálnej masáže v našom tantra diamond bratislavatantra.sk. Navštívte nás a nechajte sa zlákať našimi profesionálnymi masérkami a atmosférou, ktorá vám pomôže znovuobjaviť váš vnútorný pokoj.